אודות החברה

אודות סאן אלקטרוניקס

חברת סאן אלקטרוניקס החלה את פעילותה העסקית בשנת 1988 והינה היבואן המוביל בתחום סורקי המסמכים.החברה מתמחה בפתרונות סריקה כוללים לארגונים גדולים,בינוניים וקטנים.

 

יבוא, הפצה ושיווק סורקים מקצועיים

סאן אלקטרוניקס עוסקת ביבוא שיווק והפצה של כמה יצרנים מהמובילים בעולם בתחום הסריקה:

AVISION – יצרן סורקי מסמכים הגדול בעולם לסורקי מסמכים לעומסי עבודה בינוניים וקלים.

קו המוצרים הרחב של AVISION מציע פתרון יעיל לרוב דרישות הסריקה באירגונים ומשרדים.

PANASONIC – חברת סאן אלקטרוניקס הינה מפיץ רישמי של סורקים מקצועים עבור חברת יורוקום – היבואנית הבלעדית של פנסוניק לישראל.סורקי פנסוניק מתאפיינים ביכולת סריקה לעומסים בינוניים וגדולים.

CONTEX – יצרן סורקים לפורמט רחב.הסורקים מאפשרים סריקת מסמכים ברוחב של עד "54.

INOTEC – יצרן סורקים מקצועיים לעבודת סריקה בעומסים גבוהים.לסורקי INOTEC יכולת סריקה בלתי מוגבלת – Unlimited Duty Cycle.מהירות סריקה של עד 460 עמודים לדקה.

BUIC – יצרן סורקי צ'קים.הסורקים מתאימים לסריקה של צ'קים בארגונים בנקאיים ופיננסים.

 

סאן אלקטרוניקס  מגוון רחב של סורקים לכל מטרה

לחברת סאן אלקטרוניקס נסיון רב בעבודה עם היצרנים.הקשר האיכותי והרציף עם היצרנים מאפשר לסאן אלקטרוניקס לתת ללקוח מגוון פתרונות ושינויים ע"פ צרכי הפרוייקט ומענה מיידי לבקשות מיוחדות הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה.

הפצת פתרונות הסריקה מתבצעת ע"י שותפים עיסקיים מוסמכים למכירת ושרות ללקוחות.

חברת סאן אלקטרוניקס מפתחת פתרונות יחודיים לסריקת מסמכים המשלבים סורקים ותוכנות

שפותחו בבית סאן.

 

תוכנות מתקדמות לסורקים מקצועיים

SunScan 2 – תוכנה לסריקת מסמכים בלחיצת כפתור או צלמית.תוצאת הסריקה נשמרת כקובץ לתיקית יעד המוגדרת מראש.תוכנה זו מאפשרת גם סריקה מתוך מערכות הניהול של הלקוח.

SunScan Barcode – תוכנת סריקה המאפשרת סריקה וזיהוי של ברקוד.הקובץ ישמר בתיקיה המוגדרת מראש ע"י המשתמש.שם הקובץ יהיה על פי קוד הברקוד.

SunScan Exam – תוכנה לסריקת מבחנים ומחברות בחינהושמירתם בספריות על פי מספר הזהות של הנבחן וקוד הבחינה.אנפורמציה זו מזוהה מתוך מדבקת ברקוד המודבקת על מחברת הבחינה.

SunScan Form – מאפשרת סריקת טפסים ושליפת אינפורמציה מתוכם המועברת למערכת התפעולית של הארגון.

SunScan ID – תוכנה לסריקת תיקים אישיים.הקבצים הנסרקים נשמרים בתיקיות ונושאים שם על פי נתוני הזיהוי המוקלדים ועל פי סוג המסמך שנבחר.

 הנסיון רב השנים של החברה בפתוח פתרונות סריקה ובהתאמתם לצרכי הלקוח, מאפשרת ללקוח נוחות עבודה וייעול תהליכים בארגון.הפתרונות ניתנים ליישום במערכות הניהול הקיימות אצל הלקוח ללא כל צורך בשימוש בתוכנה נוספת.פתרונות התוכנה של סאן מוטמעים במספר רב של חברות בארץ במערכות כגון: מערכות ERP,תוכנות הנה"ח,תוכנות ניהול לאוניברסיטאות ומכללות,תוכנות ניהול לתחום הבריאות, תוכנות לחדרי סריקה ועוד.

לחברת סאן אלקרוניקס שיתוף פעולה עם חברות שונות למתן פתרונות סריקה משלימים ללקוחות.

 

סאן אלקטרוניקס שירות מעל הכל

מערך השרות, התמיכה ומעבדת התיקונים עומדים לרשות הלקוח לכל דרישה.

מוקד השרות כולל מענה טלפוני מיידי לקריאות שרות, בעיות תוכנה והתקנה.

לקוחות:

על לקוחות סאן נמנים: משרדי ממשלה,חברות ביטוח, אוניברסיטאות,משרד הביטחון, התעשיה הביטחונית,חברות תקשורת והיי טק, בנקים,משרדי עורכי דיו ורו"ח, חברות שילוח ואלפי עסקים ברחבי הארץ.