קטלוג סורקים

מגוון סורקים מקצועיים לכל מטרה

 

חברת AVISION הוקמה בשנת 1991 והיא כיום היצרן מוביל בעולם לסורקי מסמכים. החברה מייצרת סורקים עבור חברות כגון : Fujitsu,Kodak,Xerox ועוד....

כלל הסורקים של חברת AVISION מעניקים למגוון רחב של ארגונים פתרון Cost/effective לסריקה בעומסי עבודה נמוכים ובינוניים. כל סורק של החברה מאופיין באמינות גבוהה, שטח שולחן קטן ורמות מחיר תחרותיות.

לחברת AVISION מגוון רחב ביותר של סורקים במהירויות שונות, לגדלי ניר שונים ,סורקי מזין,סורקי משטח,סורקים משולבים,סורקי רשת וסורקים יעודיים לפרוייקטים מיוחדים.

הקשר הייחודי בין סאן ל AVISION יצרן סורקים מקצועיים אלו, מאפשר גמישות גדולה בהתאמת פתרון הסריקה הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה לדרישות הייחודיות של הארגונים עמם אנחנו עובדים.

לקטלוג סורק Avision

 

 


סורקי PANASONIC נותנים לארגונים השונים את היכולת להציב עמדות סריקה לעבודה בעומסי עבודה בינוניים וגבוהים.

חברת סאן נבחרה כמפיצה המורשית של סורקי PANASONICע"י חברת יורוקום היבואנית הבלעדית למוצרי PANASONIC בישראל.

כושר הפרדת דפים גבוה והובלת נייר אפקטיבית בסורקים המקצועיים של PANASONIC מאפשרים למשתמש לשמור על רמה מזערית של תקלות בפרויקטי סריקה של אלפי ועשרות אלפי דפים ביום.

 

לקטלוג סורק פנסוניק

 

 


חברת Image Access הינה היצרן המוביל בעולם של סורקי פורמט רחב. הסורקים מהווים פתרון מעולה לסריקה של מפות , שרטוטים הנדסיים , תמונות גדולות , פוסטרים ועיתונים , מגזינים וחומר כרוך או מהודק בסיכות. 

לקטלוג סורקי Image Access

 

 


מגוון ה-סורקים של חברת INOTEC מיועדים לסריקה מקצועית, בחדרי סריקה של ארגונים גדולים או בלשכות סריקה. כל סורק מתאפיינים בעמידות גבוה לעבודה ללא הפסקה סביב השעון.

לסורקים מאופיין בסריקה איכותית במהירות של עד 460 עמודים לדקה וצילום המסמכים על מיקרופילם תוך כדי תהליך הסריקה.

> לצפייה במוצרי החברה

 

 


יצרנית סורקים מקצועיים עבור שקים לבנקים וארגונים פיננסיים. סורקי השקים של החברה מיועדים לעמדות הכספרים או לעמדות סריקה ייעודיות בסניפי הבנק ובארגונים.

> לצפייה במוצרי החברה

 


Sun Scan